سرعت گیر

امروزه با افزایش روز افزون وسایل نقلیه ، ترافیک و سرعت غیر مجاز رانندگان به یکی از چالش های ترافیکی تبدیل شده که بخش اعظمی از این مشکلات توسط سرعت گیر ها (speed bump) حل شده است.

سرعت گیر

سرعت گیر یا دست انداز یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آید چرا که یکی از موارد خطر آفرین، سرعت بیش از حد و بی احتیاطی برخی از رانندگان است. متخصصان این زمینه، برای کاهش تلفات، خسارات و همچنین جلوگیری از وقوع تخلفات این چنینی، اقدام به طراحی و ساخت انواع سرعت گیر ترافیکی کرده اند.

معمولاً سرعت گیرها در خیابان‌های اصلی و در نزدیکی چهار راه‌ و تقاطع‌ها و پارکینگ های بزرگ استفاده می‌شوند، تا خودروها سرعت خود را به حداقل ممکن برسانند و از این طریق امکان برخورد و حادثه در این مناطق کاهش یابد. این لوازم از مهم ترین تجهیزات ترافیکی مورد استفاده در سطح معابر شهری و بیرون شهری هستند. طبق آمار اعلام شده از طرف پلیس ترافیک، نداشتن سرعت مطمئن و بی احتیاطی در رانندگی به عنوان اصلی‌ترین عوامل حوادث شناخته می‌شوند.

برای مشاوره و خرید با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید :
۰۹۱۹۳۹۸۹۲۲۱
۰۲۱۶۶۳۹۶۸۲۶

سرعت گیر

انواع دست انداز ها

انواع سرعت گیرها تنوع و گوناگونی گسترده ای دارندکه شامل تفاوت در مقیاس ها و مواد اولیه است، مانند دست انداز پلاستیکی و دست انداز لاستیکی، نکته قابل توجه در هنگام خرید، مشخصات استاندارد و سازگاری و تناسب با محیط است. سرعتگیر استاندارد، باید توانایی تحمل وزن بالا را داشته باشد، تا در زیر فشار چرخ ها متلاشی نشود، همچنین دارای رنگ های هشدار دهنده بوده تا رانندگان در شرایط مختلف آن را تشخیص دهند و در نهایت مواد به کار رفته در آن ها توانایی مقاومت در برابر شرایط جوی سخت را داشته باشد.

ابعاد سرعت گیر ها

سرعت گیر

دست انداز لاستیکی:

۲۵*۳۰ سانتی متر

۵۰*۶۰ سانتی متر

۳۳*۹۰ سانتی متر

 

سرعت گیر پلاستیکی

سرعت گیر پلاستیکی:

۲۵*۳۰ سانتی متر

۵۰*۶۰ سانتی متر

۳۳*۹۰ سانتی متر

۳۰*۲۰۰ سانتی متر

برای مشاوره و خرید با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید :
۰۹۱۹۳۹۸۹۲۲۱
۰۲۱۶۶۳۹۶۸۲۶

روش نصب سرعتگیر

دست انداز ها به صورت یک ردیف نوار پلاستیکی و یا لاستیکی هستند، که در کنار یکدیگر قرار گرفته و یک سطح برآمده را ایجاد میکنند. نصب این تجهیزات بر سطح جاده با استفاده از پیچ و مهره انجام می‌شود و ممکن است در برخی موارد از چسب‌ ترافیکی نیز استفاده شود. برای این کار با استفاده از دریل صنعتی و مته های بزرگ، حفره‌هایی در سطح آسفالت ایجاد می‌شود و با استفاده از پیچ‌هایی بلند، فرایند نصب و محکم کردن آنها انجام می‌شود. البته ممکن است با توجه به انواع سرعت گیرها روش نصب آنها متفاوت باشد، اما به طور کلی ابزارهای استفاده شده در آنها یکسان است.

چگونه از گیر کردن کف خودرو در رمپ جلوگیری کنیم ؟

امروزه بدلیل پایین بودن ارتفاع خودرو های لوکس گیر کردن کف خودرو ها در رمپ پارکینگ ها به یک معضل تبدیل شده است که این مشکل با نصب سرعت گیر بر قسمت اغازین رمپ حل شده است به صورتی که با بالا رفتن چرخ های خودرو بر سرعت گیر ها ارتفاع ماشین افزایش یافته و از اسیب خوردن کف این نوع خودرو ها جلوگیری میکند که این نوع نصب نیازمند تجربه بالایی میباشد.

قیمت سرعت گیر

سرعت گیر امروزه نقش مهمی را در کنترل ترافیک اجرا می کند و از طرفی نیز از ایجاد حوادث جلوگیری می کند.

سرعت گیر های سهند پارکینگ در انواع، جنس و اندازه های مختلف ارائه می شوند و شما خریداران عزیز می توانید با شماره تلفن های زیر استعلام قیمت سرعت گیر های تولیدی سهند پارکینگ را دریافت کنید.

نکته مهم در مورد نصب سرعت گیر های پلاستیکی و لاستیکی

کنده شدن این دسته از سرعت گیر ها مشکلات بسیار زیادی را ایجاد می کند. بنابراین نصب سرعت گیر ها باید کاملا به صورت اصولی انجام شود. برای این مهم باید ابتدا سطح زمین را به خوبی پاک کرده و با استفاده از چسب مخصوص سرعت گیر را در جای خود قرار دهید. و سپس با استفاده از پیچ و رولپلاک های مخصوص آن را به زمین متصل کرده تا پایداری و استقامت آن افزایش یابد.

برای مشاوره و خرید با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید :
۰۹۱۹۳۹۸۹۲۲۱
۰۲۱۶۶۳۹۶۸۲۶

دیگر محصولات سهند پارکینگ

متن سربرگ خود را وارد کنید

4.9/5 - (28 امتیاز)