ترمز رمپ (صفحه ضد لغزش)

رمپ به سطوح شیبداری گفته میشود که اکثرا در پارکینگ ها به منظور راحتی در جا به جایی وسایل نقلیه بین طبقات ساخته میشود.

اما این رمپ ها بدلیل نداشتن کف پوش مناسب یا سرد بودن طبقات پایینی پارکینگ و یا مناسب نبودن زاویه سطوح شیبدار باعث لغزندگی میشوند.

امروزه از ترمز رمپ ها به منظور کاهش لغزش خودرو و افزایش ایمنی ، کاهش تصادفات و خسارات احتمالی در پارکینگ ها استفاده میشود. ترمز رمپ ها بدلیل داشتن ساختار مهندسی شده هیچگونه اسیبی به لاستیک خودرو وارد نمیکند و اصطکاک مورد نیاز را برای ایمنی خودرو ها ایجاد میکند.

ترمز رمپ پارکینگ

جنس ترمز رمپ

ترمز رمپ یا صفحه ضد لغزش پارکینگ ها در انواع لاستیکی و فلزی تولید می شوند که بر حسب نیاز هر کدام کاربرد های متفاوتی دارند. برای مکان های عمومی و با تردد بالا مدل های گالوانیزه مقاومت بیشتری دارند ضمن اینکه به دلیل گالوانیزه بودن در برابر رطوبت نیز مقاومت دارند.

در مدل های گالوانیزه از فوم سایلنت با ضخامت ۲ میلیمتر در زیر آن استفاده می شود که در کارگاه و بر حسب اندازه های  تولید شده زیر ترمز رمپ ها نصب شده که باعث جلوگیری از صدای برخورد ورق با زمین و ایجاد صدای گوش خراش می شود.

مدل های لاستیکی کم صدا تر اما زودتر از بین می روند و در برابر سایش آسیب پذیر تر می باشند که برای رفع این نقص در مدل های گالوانیزه که طول عمر بیشتری دارند در قسمت پایین آن که بر روی زمین نصب می شود از فوم که با نام فوم سایلنت معروف می باشد استفاده می شود و از ایجاد صدای تماس فلز با زمین جلوگیری می کند.

برای مشاوره و خرید با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید :
۰۹۱۹۳۹۸۹۲۲۱
۰۲۱۶۶۳۹۶۸۲۶

ترمز رمپ ها در بیمارستان ها برای ایمنی بیشتر در انتقال بیماران بوسیله برانکارد و ویلچر نیز استفاده میشود.

در ادارات و کارگاه های صنعتی و تولیدی نیز برای راحتی در حمل و نقل بارها استفاده میشود. 

ترمز رمپ پارکینگ نیز در پارکینگ آپارتمان های مسکونی و تجاری اداری که مشکل در بالا رفتن رمپ پارکینگ یا لغزش روی رمپ پارکینگ دارند نصب و استفاده می شود.

ترمز رمپ
ترمز رمپ

روش نصب صفحه ضد لغزش

ترمز های رمپ معمولا با ۲ پیچ بسیار قوی و در صورت بلند تر بودن طول آن، با ۳ پیچ به سطح نصب میشوند و در طول زمان و جابجایی های متعدد، کنده یا لق نمیشود، همچنین در زیر آن یک لایه فوم سایلنت یا پد صدا گیر برای جلوگیری از تولید صدا هنگام عبور وسیله نقلیه نصب میشود.

برای مشاوره و خرید با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید :
۰۹۱۹۳۹۸۹۲۲۱
۰۲۱۶۶۳۹۶۸۲۶

ترمز رمپ

صفحه ضد لغزش رمپ پارکینگ

صفحه ضد لغزندگی رمپ پارکینگ یا صفحه ضد لغزش رمپ با آج های برجسته باعث جلوگیری از سر خوردن ماشین روی رمپ ها بخصوص در هنگام بارندگی و برف می شوند. صفحات ضد لغزش رمپ پارکینگ با ایجاد اصطکاک بیشتر بین تایر اتوموبیل و زمین باعث جلوگیری از سر خوردن خودرو در هنگام برف و باران و همچنین برای تعمیر رمپ های لیز و فرسایش یافته سنگی و سیمانی مورد استفاده قرار می گیرند.

صفحه ضد لغزش رمپ با پیچ و رولپلاک و با استفاده از اندازه های استاندارد بهترین و مقرون به صرفه ترین راه رفع مشکل رمپ پارکینگ بوده و اقتصادی ترین روش و همچنین آسان ترین و سریع ترین روش برای جلو گیری  مشکل سر گیر بودن و سر خوردن روی رمپ می باشد.

قیمت ترمز رمپ (قیمت صفحه ضد لغزش رمپ پارکینگ )

قیمت ترمز رمپ گالوانیزه پارکینگ با توجه به قیمت روز ورق گالوانیزه و همچنین اندازه های ترمز رمپ ها و تعداد پیچ و رولپلاک مصرفی در هنگام نصب تعیین می گردد.

قیمت ترمز رمپ با زیاد شدن طول و استفاده از ورق گالوانیزه بیشتر بالاتر رفته و بدیهی است هزینه های نصب آن نیز افزایش می یابد.

تولید ترمز رمپ

تولید ترمز رمپ پارکینگ با ورق گالوانیزه انجام می شود. تولیدی ترمز رمپ سهند پارکینگ با استفاده از بهترین ورق های ضد زنگ زدن و بهترین عایق های صدا گیر و قیمت های مناسب با سالها سابقه در بین بهترین تولید کننده های ترمز رمپ می باشد.

نصب ترمز رمپ پارکینگ با پیچ و رولپلاک بر روی زمین انجام می شود. ترمز رمپ ها با پد صدا گیر زیرین خود روی زمین قرار گرفته و با ریسمان یا تراز لیزری با فاصله مابینی حدودا 15 الی 23 سانتیمتر بسته به طول رمپ در طول ، و فاصله میانی حدودا 90 الی 120 سانتیمتر ( در بین هر ترمز رمپ به صورت افقی ) در عرض رمپ نصب می شوند.

ابعاد صحیح و دقیق نصب صفحه ضد لغزش پارکینگ با توجه به طول و عرض رمپ و همچنین اندازه های سر گیر های تولید شده مشخص و نصب می شوند.

نصاب صفحه ضد لغزندگی حتما به یک دریل قوی برای سوراخ کاری و یک آچار بکس و چکش برای بستن پیچ ها روی زمین نیاز دارد.

ترمز پله

ترمز پله یا نوار ضد لغزندگی پله یکی دیگر از محصولات تولیدی سهند پارکینگ ترمز پله است که سمباده ای پشت چسبدار است که جهت جلوگیری از لیز خوردن افراد و ایمنی پله ها استفاده می شود. این محصول مناسب پله های داخل ساختمان ، پله های بیمارستان ها و ادارات میباشد.

نوار ضد سر خوردن پله از لیز خوردن افراد در هنگام ورود به ساختمان ها جلوگیری کرده و باعث میشود اسیب جدی به افراد وارد نشود. این محصول علاوه بر افزایش ایمنی ساختمان ها ، جلوه زیبایی به پله ها نیز می بخشد.

انواع ترمز پله بر اساس نوع تردد

1_ ترمز پله سمباده ای(کاغذی)

ترمز پله کاغذی نوار های سمباده ای هستند که بدلیل زبر بودنشان مانع لیز خوردن می شوند و عملکرد آن ها برای مکان هایی می باشد که تردد در آن جا کم باشد. ترمز پله کاغذی دارای رنگ های مشکی. زرد. قرمز و زرد مشکی می باشد.

2_ ترمز پله آلومینیومی

با نصب ترمز پله آلومینیومی تک تنها 4 سانتی متر از لبه ی پله پوشیده می شود. لبه ی ترمز پله آلومینیومی سامل یک ردیف افقینوار شب تاب است که تا چهار ساعت بعد از قطع منبع نور موجب روشنایی محل می شود. شاسی اصلی تشکیل دهنده این مدل نیز از جنس 6060 درجه یک آنودایز شده است. بهترین روش اتصال برای این گونه محصولات ضد لغزش چسب است که با توجه به میزان تردد محل مورد نظر نوع چسب آن متفاوت می باشد. این نوع از ترمز های پله برای مکان هایی با تردد متوسط مناسب است. رویه ی ترمز پله های آلومینیومی از جنس PVC آج دار بوده و دارای رنگ بندی قرمز. طوسی. مشکی. زرد و آبی می باشد.

قیمت ترمز پله

3_ ترمز پله سیلیسی

ترمز پله سیلیسی از دو جزء سیلیس و چسب مخصوص تسکیل شده که برای فضاهای پر تردد مناسب است. عرض ترمز پله های سیلیسی 5 سانتی متر و ضخامت آن 1 میلی متر می باشد.از ویژگی های این ترمز پله ها می توان به پایداری  و چسبندگی عالی به بتن و بیشتر مصالح ساختمانی اشاره نمود. همچنین دوام در تردد های بسیار بالا از جمله قابلیت های ترمز پله های سیلیسی می باشد.

چرا باید از ترمز رمپ ها استفاده کنیم؟

صحفه های ضد لغزش فلزی یا ترمز رمپ ها به این دلیل استفاده میشوند که خودرو ها و افراد در هنگام رفت و امد و عبور و مرور دچار لغزش و اسیب دیدگی و خسارت نشوند امروزه با توجه به افزایش روز افزون وسایل نقلیه و ایجاد و ساخت ساختمان های بزرگ که نیاز به پارکینگ های طبقاتی دارند و اکثرا بدلیل شیب نامناسب رمپ ها از ترمز رمپ ها استفاده میشود تا از هرگونه اسیب دیدگی به بدنه خودرو و دیواره های ساختمان جلوگیری کند.

برای مشاوره و خرید با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید :
۰۹۱۹۳۹۸۹۲۲۱
۰۲۱۶۶۳۹۶۸۲۶

ترمز رمپ های تولیدی سهند پارکینگ

  • صفحه های ضد لغزش با کیفیت
  • ترمز رمپ های مقاوم
  • ترمز رمپ های ارزان قیمت
  • ترمز رمپ هایی با بهترین نوع متریال
ترمز رمپ پارکینگ
ترمز رمپ

کاربرد ترمز رمپ پارکینگ

ترمز رمپ پارکینگ علاوه بر ایجاد اصطکاک لازم برای پایین رفتن خودرو به بالا رویی خودرو بر روی رمپ نیز کمک میکند و بدلیل مقاومت و دوام ان نسبت به شرایط اب و هوایی مختلف و زنگ نزدن ان بدلیل جنس ان که ورق گالوانیزه می باشد بسیار پرکاربرد بوده و با توجه به قیمت ترمز رمپ پارکینگ بسیار به صرفه بوده و باعث می شود از هرگونه هزینه اضافی جلوگیری شود.

رفع مشکل رمپ پارکینگ

رفع مشکل رمپ پارکینگ

مشکل لغزش رمپ پارکینگ یکی از مشکلات پارکینگ ها و ساختمان های بزرگ بوده و با ترمز رمپ این مشکل به راحتی حل شده است.

ترمز رمپ ها براحتی نصب شده و یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات پارکینگ بوده.

تولیدی ترمز رمپ پارکینگ سهند با استفاده از بهترین ورق گالوانیزه و دستگاه های پیشرفته به تولید صفحه ضذ لغزش رمپ پارکینگ با قیمت مناسب و ارزان می پردازد تا با نصب آن از سر خوردن روی رمپ ها جلوگیری شود و از آسیب های احتمالی در هنگام رانندگی در برف و باران و بارندگی پیش گیری شود.

انواع ترمز رمپ پارکینگ

  1. ترمز رمپ گالوانیزه
  2. ترمز رمپ لاستیکی
  3. پد ضد لغزش

ترمز رمپ پارکینگ

ترمز رمپ پارکینگ

ترمز رمپ گالوانیزه

ترمز رمپ های گالوانیزه با ورق 2 میلیمتری گالوانیزه تولید می شوند که با پرس و پانچ روی ورق برجستگی و فرورفتگی هایی روی صفحه ضد لغزش ایجاد می شود که با تماس با لاستیک خودرو اصطکاک ایجاد کرده و مانع از سر خوردن اتوموبیل روی رمپ به خصوص در هنگام بارندگی باران و برف می شود.

زیر ترمز رمپ های گالوانیزه یک لایه فوم صداگیر نصب می شود تا از تماس مستقیم ورق با زمین و ایجاد صدا جلوگیری نماید.

ترمز رمپ گالوانیزه با پیچ و رولپلاک روی زمین نصب می شود.

ابعاد ترمز رمپ گالوانیزه:

ترمز رمپ های گالوانیزه در عرض 10 سانت و با ضخامت 2 میلیمتر تولید می شوند و با طول های 50 سانتیمتر الی 125 سانت قابل تولید می باشند.

ترمز رمپ لاستیکی

ترمز رمپ های لاستیکی به صورت صفحه های 1 متر در 1.2 تولید می شوند که با پیچ و رولپلاک روی زمین نصب می شوند و خود ترمز رمپ ها به صورت پله ای کار شده و مانع از سرخوردن روی کف رمپ می شوند.

پد ضدلغزش رمپ پارکینگ

پد ضد لغزش رمپ پارکینگ به صورت نواری تولید شده و با چسب روی کف نصب می شوند و به صورت صفحات سمباده ای بوده که با آج لاستیک در تماس هستند و از لغزش اتوموبیل روی رمپ جلو گیری می نمایند.

پد ضد لغزش عمر کمتری نسبت به انواع دیگر صفحه های ضد لغزش دارند اما صدای کمتری تولید می نمایند و همچنین به ماشین آسیب کمتری وارد می کنند.

نصب پد ضد لغزش بسیار آسان بوده و به راحتی توسط هر شخص غیر حرفه ای قابل نصب می باشد.

مقاومت ترمز های رمپ

مقاومت ترمز رمپ یکی از مهم ترین عوامل در ترمز خودرو می باشد که تاثیر زیادی بر عملکرد و ایمنی خودرو دارد. مقاومت ترمز رمپ به میزان نیرویی اشاره دارد که برای توقف خودرو در حال حرکت نیاز است. این مقاومت بستگی به وزن خودرو و سرعت حرکت دارد.

کسفیتترمزرمپ

برای انتخاب مقاومت ترمز رمپ مناسب باید به ابعاد و ویژگی های ترمز، وزن خودرو، سرعت حرکت، شرایط جوی و نیاز های ایمنی مربوطه توجه کنید.  همچنین، استفاده از ترمز رمپ با مقاومت مناسب به شدت تاثیرگذار بر ایمنی و عملکرد خودرو است.

برای مشاوره و خرید با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید :
۰۹۱۹۳۹۸۹۲۲۱
۰۲۱۶۶۳۹۶۸۲۶

دیگر محصولات سهند پارکینگ

5/5 - (401 امتیاز)